Wideofilmowanie DSLR i Fotografia ślubna


Nasza dziedziną jest wideofilmowanie oraz fotografia m.in. śluby, wesela, komunia św, studniówki itp.. Zawsze pamiętamy, że każdy film i zdjęcie jest niepowtarzalne, a naszym zadaniem jest zarejestrować momenty wzruszeń, łez i radości, aby później stworzyć unikalny film i zdjęcia jak najbardziej zgodny z oczekiwaniami Klientów. Filmujemy lustrzankami Canon DSLR oraz cyfrowy niezależny głos.

Tel: 664628573
www.wideofilmowanie.mamfirme.plFoto i wideo usługi w pełnym zakresie


Oferujemy pełen wachlarz usług fotograficznych jak i wideo. Jako firma z tradycjami fotograficznymi (trzecie pokolenie wykonuje ten zawód z dyplomem mistrza fotografa) staramy się, aby usługa była wykonana zgodnie z Państwa oczekiwaniami i na najwyższym poziomie.

Tel: 896484343
www.ajzstudio.plSerwis planujemywesele.pl


PlanujemyWesele to największy w Polsce katalog firm weselnych. Znajdziesz tu salę weselną, zespół muzyczny lub dj-a, fotografa, kamerzystę oraz inne firmy na Twój ślub i wesele. Oprócz katalogu udostępniamy też pomocny poradnik ślubny, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez przygotowania do ślubu.

www.planujemywesele.plZespół Muzyczny FORTE

Serwis weselezklasa.pl


Organizacja i planowanie wesela to niełatwe zadanie. Ale z portalem ślubnym Wesele z Klasą wyda się prostsze niż myślisz. Nasz katalog firm weselnych pozwoli Ci szybko znaleźć zespół muzyczny, auto do ślubu i atrakcje na wesele, takie jak barman na wesele, pokaz fajerwerków, fotobudka czy pokaz magii i pokaz tańca.

www.weselezklasa.pl